Published 24.06.2018 on subject Mathematics by isis

Vector bought 15.6 pounds of paintballs. all together the balls cost 35.99. about how much did the paintballs cost per pound

Answered by Dezzy

2.3 duhh jus divide lolll(this is the other 50 words the thing told me to put in so yahhhh)

Answered by isis

lol ok thank you sis for being sooooo weird and stupid but thx for the answer

Answered by Dezzy

No problem XD (also the more few words it told me to put in lol :))